Lista serwerów obecnie dostępnych.

SerwerWersjaUwagi
Default2.0.5.12_OGL-

Jeżeli na liście figurują jakieś serwery, a twoja gra ich nie wykrywa, oznacza to że możesz mieć zablokowany port 27963 UDP lub włączoną zaporę sieciową.

Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Postanowiłem opublikować je aby ludzie ich już nie zadawali, pomimo iż wiem że nadal będą ;)

  • Co to jest Sand of Siberia? Jest to mod do gry Original War nad którym pracuję od kilku dobrych lat.
  • Chciałem odpalić kampanię arabską, niestety w modzie nie widzę odpowiedniego przycisku. Niestety, kampania fabularna nie jest póki co dostępna.
  • Kiedy będą kolejne aktualizacje? Aktualizacje pojawiają się nieregularnie, jako że nie mam obowiązku pracy nad projektem, a robię to tylko hobbystycznie w wolnych chwilach ;)
  • W internecie można znaleźć infomrację nt. map które nie zostały nigdzie opublikowane. Czy jest szansa że kiedyś będzie można na nich zagrać? Część map zostanie opublikowana w swoim czasie. Co do reszty, nie mam pojęcia.
  • Jakie potyczki są w planach? Pomysłów na potyczki jest bardzo dużo. Jednak z powodów technicznych nie wszystkie mogą zostać zrealizowane. Na tą chwilę planowane są potyczki takie jak: Wojna o Terytorium, Blitzkireg (potyczka rozgrywana na dwóch mapach), Żabi Skok, Siła Behemoth'a, Obrona Kabulu.
  • Czy mogę zostać testerem moda? Niebawem opublikuję informację jak można zapisać się do testów. Dla wybrańców udostępniony będzie specjalny dział na stronie, gdzie będzie można pobrać najnowszą wersję testową moda i dzielić się spostrzeżeniami z innymi testerami.

W miarę możliwości będę starał się aktualizować bazę pytań, tak aby każdy mógł znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź.

Aby otrzymać pełen dostęp do serwisu musisz być zalogowany.

Nie masz konta? Kliknij tutaj aby się zarejestrować.

http://original-war.net http://www.owsupport.com/

Projekt Sand of Siberia powstaje od wielu lat dzięki pasji jaką jest Original War. Jednak jeśli chcesz możesz wesprzeć projekt przekazując darowiznę na jego rozwój.